Každý sme iný, čo vytvára ideálnu dynamiku tímu.

Juraj o Tomášovi

„Tomáš je silne empatický. Vie, ako na klientov. Je jedno, či majú sedemdesiat, alebo pätnásť rokov. Vždy si ich dokáže získať a vo vhodnom momente sa s nimi dohodnúť. Okrem toho je podkutý ekonomicky aj daňovo. Je výrečný, vie komunikovať a rozumie biznisu. Nerobí mu problém vstať ráno o piatej a ísť robiť biznis počas asistovania pri klientovej poľovačke na opačnej strane Slovenska. Je veľký pôžitkár. Čo sa vyprodukuje, si vie aj poriadne užiť. A tak je to dobre. Ako rodinne založený človek neskĺzava k workoholizmu, no pri stretnutí s klientom sa nikdy nedíva na hodinky.“

Tomáš o Jurajovi

„Obdivujem Jurajov drive. S ľuďmi v našom biznise je to neraz o okázalých rečiach a žiadnych činoch. Uňho naopak. Do tímu vnáša ohromné pracovné nasadenie a brilantné obchodnícke zručnosti. Jeho databáza kontaktov nemá konca, vďaka čomu vždy vie, na koho sa obrátiť, keď treba vybaviť bezkonkurenčný finančný deal či last minute lístky na Ligu majstrov pre klienta. Nedokázal by som viesť firmu s niekým, s kým by som si ľudsky nesedel. Od začiatku som vedel, že naša kombinácia nebude len o čistom biznise, a práve tá ľudsko-pracovná symbióza nás posúva stále dopredu.“

Juraj Krátky & Tomáš Marek, partners Fundraise Capital

Juraj Krátky & Tomáš Marek

FUNDRAISE CAPITAL

Fundraise Capital je v prvom rade tím kvalitných ľudí s bohatými skúsenosťami zo sveta financií a vysokou odbornosťou. Pod vedením Juraja a Tomáša dostáva pojem „starostlivosť o financie“ úplne iný rozmer, ktorý vnímajú nielen klienti Fundraise Capital, ale aj obchodní partneri.

Príbeh FRC sa začal písať ešte v časoch, keď Juraj plával vo vodách privátneho bankovníctva v Tatra banke, či v J&T banke kde spoznal Tomáša. Vzájomná ľudsko-pracovná symbióza, ako aj osobné ambície, prirodzene viedli k spoločnej ceste, na konci ktorej bol zrod ich firmy Fundraise Capital a následné založenie divízií s rôznym zameraním.

Dnes, dva roky od založenia, si podávajú ruky so spokojnými klientmi, ktorých je stále viac a viac. A čo pre nich vlastne robia? V zásade všetko, čo vedie k zveľadeniu klientovho majetku. Tu idú konvencie naozaj bokom. Pod záštitou diskrétnosti a dodržiavania vysoko nadštandardného prístupu zastrešia komplexnú správu majetku vrátane nehnuteľností, firiem, alebo rodinných financií. Či už ide o dane, právo alebo poradenstvo v oblasti investovania na rôznych trhoch.

Klienti Fundraise Capital sa automaticky pridávajú do privátneho klubu, v rámci ktorého môžu očakávať maximálne individualizovanú starostlivosť. A to doslova. Finančný concierge v podaní FRC nie je žiadna fikcia. Tento nový „člen rodiny“ sa postará naozaj o všetko. Od lístkov na prestížne športové podujatie, cez booking nevšedných zážitkov až po zabezpečenie maximálneho komfortu napríklad na dovolenke.

Vo Fundraise Capital skrátka neexistuje „nedá sa“. Zdravé sebavedomie a drive, ktorý vedenie akosi prirodzene prenáša aj na zvyšok tímu, robí túto mladú spoločnosť inou. Bezkonkurenčnou. Nastavenie, ktoré dnes firma má, je výbornou predispozíciou na neustále zvyšovanie podielu na trhu a naplnenie cieľa zaradiť sa medzi TOP hráčov. Pretože pre ľudí z Fundraise Capital nie sú peniaze zdrojom mamonu, ale hnacím motorom, osobnou vášňou a nástrojom, ktorý vedie k slobode. K slobode klientov, ktorým nestačí len mať a míňať, ale aj zhodnocovať a rozumne investovať.

Fundraise Capital, divízia FRC Investments je licencovanou spoločnosťou v oblasti sprostredkovania investičných služieb v zmysle zákona 186/2009 Z.z. ako samostatný finančný agent, na základe povolenia NBS v sektore kapitálového trhu.

SPÄŤ