Čo robíme

Naším hlavným poslaním je príprava jedinečných a exkluzívnych investičných príležitostí pre našich klientov. Spolupracujeme pritom s výnimočnými slovenskými podnikateľmi a každému klientovi garantujeme nielen maximálnu profesionalitu, ale aj individuálny prístup a starostlivosť.

  • Mezanínové financovanie
  • Projektové financovanie
  • Dlhopisové / zmenkové programy
  • Private Equity
  • Alternatívne investície

Family office

Postaráme sa o správu vášho majetku vrátane nehnuteľností, firiem či rodinných financií. Zastrešujeme dane, aj právo, poradíme, kedy je najlepší čas predať a kedy založiť firmu, kedy sa oplatí investovať do zlata a kedy vstúpiť na menej známe, perspektívne trhy. Vždy sme na stope zaujímavých príležitostí, aj takých, k akým by bez našich kontaktov klient nemal prístup. Sprostredkujeme ich a vyjednáme tie najlepšie podmienky. Ak nevyjde plán A, s chladnou hlavou máme na zreteli, že v abecede sú desiatky ďalších písmen. Pomôžeme s hľadaním investora klientovi v exekúcii a nájdeme najschodnejšiu cestu, ako vás z finančných mračien úspešne navigovať do istejších vôd. Spolupracujeme s renomovanými správcami aktív a vybranými finančnými inštitúciami a skupinami na Slovensku aj v zahraničí.

Finančný concierge

Zabezpečujeme kompletný voľnočasový manažment. Schopný concierge spája zručnosti rodinného „komorníka“, osobného asistenta, event manažéra aj experta na financie. Našou úlohou je otvárať dvere, od ktorých klient nemá kľúče. Neštandardné požiadavky sú naším bežným štandardom. V Ománe sme na počkanie zabezpečili odvoz Bentleym a obed na jachte. Zohnali sme nedostatkové módne produkty, zaistili stretnutie so svetovo známou speváčkou aj účasť na nakrúcaní populárneho seriálu. Netvrdíme, že vám znesieme modré z neba, ale mnohé iné nedostupné veci a služby áno.

Privátny klub

Veľa ľudí nemá predstavu, ako privátne finančné služby fungujú. Prečo? Nuž preto, že sú privátne. Zakladáme si na diskrétnosti a dodržiavaní vysoko nadštandardného prístupu. Naši klienti sa automaticky stávajú súčasťou privátneho klubu, v rámci ktorého môžu očakávať maximálne individualizovanú starostlivosť. S väčšinou z nich si tykáme. Nie z prejavu neúcty, ale dlhoročne budovaného dôverného vzťahu.

Naše kancelárie sú zariadené tak, aby sa v nich cítil klient príjemne, domácky a na úrovni. Ak mu však viac vyhovuje jednanie o biznise v neformálnom prostredí počas rumových ciest, cigarových večerov či tréningu vo fitnescentre, budeme tam pre neho. Uvedomujeme si, že čas je drahý, ale pri jednaniach s klientmi ním nikdy nešetríme.

SPÄŤ